Tým Palmimotorsport s jezdcem Davidem Palmim vyhrál letošní Carpathian cap Renault 2.0. pro rok 2010. Tím David obhajil loňské prvenství.
Vloženo 12.07.2010
Závod se jel v Mostě současně s pohárem NEC, což zaručovalo velkou konkurenci. Na startu se objevilo 26 formulí, které jsou rovnoměrně rozloženy na starší a nové.
... číst více

Tisková zpráva ze závodu Oscherslebenu
Vloženo 12.06.2010

V uplynulém víkendu se tým Palmimotorsport úspěšně zúčastnil 3 závodu Carpathyan capu, který se jel současně s NEC capem pro formule Renault. Tým Palmimotorsport startoval se dvěma jezdci a to s Davidem Palmim,který samozřejmě pomýšlel na co nejlepší umístění zároveň v NEC capu v klasifikaci pro starší formule a začátečníkem Petrem Vlčkem.

... číst více

Tým Palmimotorsport vítězně v Carpathian cupu v Poznani.
Vloženo 12.05.2010

Tým Palmimotorsport se zúčastnil druhého závodu v Poznani, který se jel pro nízkou účast dohromady s divizi 3 a dvojitým vítězstvím potvrdil pozici loňského vítěze capu.

... číst více

První závod pro tým Palmimotorsport
Vloženo 24.04.2010

24.4.2010 se uskutečnily první závody Českého mistrovství republiky v závodech automobilů na okruzích, které byly doplněny o sérii capových závodů Formule Renault NEC a Carpathian cup, které startovaly společně. V týmu se pro Český mistrák objevil nový jezdec Zdeněk Tesařík, který startoval s vítěznou formuli Van Diemen v úpravě pro tuto třídu.

... číst více

Webdesign vytvořil: Ivo Sýkora - IT nebo WEB