Palmi zakončil sezonu titulem v Národní formuli
Vloženo 08.09.2009

Na brněnském Masarykově okruhu si ostravský jezdec dojel pro prvenství v českém mistrovství a stříbrnou příčku v hodnocení Divize 3.

Brno, Ostrava/ Nakonec se mu to podařilo. Ostravský závodník David Palmi si před sezonou určil cíl: získat titul v Národní formuli a vyhrát Karpatský pohár.

... číst více

Vítězem Carpathian cupu je tým Palmimotorsport
Vloženo 08.08.2009

Při automobilových závodech v maďarském Panoniaringu se jel ve dvou dnech 4.a 5.9.předposlední závod Intersérie. Při tomto závodě se taky jel poslední závod nově vzniklého poháru Carpathian cupu s vozy formule Renault 2.0.

Pro tým byla velmi úspěšná již kvalifikace.Za hustého deště vyhrál absolutně,ale i suverénně Jakub Horák před rakušanem Ledermaierem (1,5sec.) a týmovým kolegou Davidem Palmim (2,5sec.)všichni s vozy Renault 2.0. Tým deklasoval ostatní vozy jako F3, formule Master i dvě formule 3000 divize 1!!

... číst více

2x double pro tým v prvním závodě Carpathya cup
Vloženo 08.07.2009

Tým Palmi se vrátil mezi renaulty. Vítězně Úvodní závod nově vzniklého šampionátu Formule Renault nazvaného Karpatský pohár zcela ovládli jezdci ostravské stáje David Palmi a Jakub Horák.

Ostrava/ Už to vypadalo, že monoposty Formule Renault týmu Palmi motorsport letos dostanou volno. Kvůli nízkému zájmu neodstartovalo české mistrovství Divize 2, a ostravská stáj tak musela nastoupit do nižší Divize 3 s formulí Škoda.

... číst více

Most
Vloženo 08.06.2009

Kolize připravila Palmiho o pódium Ostravský jezdec si spravil chuť ve druhém závodě, když dojel druhý za suverénním Zbyňkem Passerem ZDENĚK JANIUREK ml.

... číst více

Závod ve francouském Dijónu
Vloženo 08.05.2009

Team Palmimotorsport se v předcházejícím víkendu zúčastnil s jezdcem Jakubem Horákem závodu ve francouském Dijónu,který se jel jako 1 závod Švýcarského poháru formule Renault. Slunečné počasi připravilo zajimavý víkend pro 32 účastníků poháru a dalších formulových tříd francouského mistrovství.

... číst více

Tým Palmimotorsport a Národní formule 1400.
Vloženo 08.04.2009

Po roční odmlce tým Palmimotorsport opět nasadil do národní třídy Mezinárodního mistrovství České republiky svoji formuli Škoda Van Diemen 99. Předcházelo tomu testování s týmem AK Ecce Homo s možnosti startu jezdce Tomáše Kašpárka.Bohužel 14 dní před prvním závodem, jezdec od spolupráce odstoupil a startuje u jiného týmu. Jelikož nám bylo líto, že by tak kvalitní vůz nebyl využit, tým se rozhodl na poslední chvíli, že s vozem bude startovat David Palmi a bude tak startovat v obou formulových divizích 2 a 3. Toto rozhodnutí se ukázalo jako správné. Divize 2 zatím nevyjela vzhledem k minimálnímu počtu jezdců a v Národní formuli zatím suverénně vede. David předvádí nejen své kvality zkušeného jezdce, ale i v současné době nejrychlejší formuli Škodu.

... číst více

Webdesign vytvořil: Ivo Sýkora - IT nebo WEB