Poznaň - 12 - 14.10. 2007
Vloženo 18.10.2007

Jakub Horák vícemistrem 2007

Jakub Horák v týmu Palmi motorsport se stal vícemistrem České republiky v národní formuli 1400.

Teprve 15-letý jezdec s minimální zkušeností s formulovými vozy, dokázal překonat zkušené stálice této třídy a poprvé v životě se stal vícemistrem ČR v závodech na okruzích ve třídě národní formule 1400.

... číst více

FORMULE RENAULT 2000
Vloženo 18.09.2007

Tým Palmi motorsport si zakoupil novou formulovou techniku. Jedná se o formuli Renault 2000, kterou jsme představili poprvé na Mosteckém autodromu v rámci Rakouského a Švýcarského mistrovství. Po výměně jezdců v týmu, kde Jakub Horák nahradil v národní formuli 1400 Davida Palmiho, se připravovala možnost startu pro Davida se silnějším vozem, se kterou by se tým zůčastňoval různých Mezinárodních závodů na okruzích.

Piešťany - 17 - 19.8. 2007
Vloženo 20.08.2007

První vítěztví Jakuba Horáka na okruhu v týmu Palmi motorsport

Zvlášt dramatické souboje probíhaly v Národní formuli 1400 při Velké ceně Slovenska v Piěšťanech automobilů na okruzích, při krásném slunném počasí uplynulého víkendu. Velká náštěvnost diváků, bohatý program a jiné přednosti marketingu měl tento závod, po kterých by se měli činovníci okruhových podniků v česku co učit.(i přes vstupné 550 SK byly tribuny naplněny a divácí byli i při volném tréningu !!)

Valašský Klobúk - 4 - 5.8. 2007 - Mezinárodní Mistrovství ČR automobilů do vrchu
Vloženo 08.08.2007

Po poměrně delší přestávce mezi okruhovými závody se náš tým rozhodl zúčastnit testování na Mosteckém autodromu, kde trénovali oba jezdci týmu. Jakub po tomto testování odjel na relaxaci k moři, před blížícím se závodem v Piěšťanech a David ten spolu s týmem odjeli vyzkoušet Formuli Renault 2000 na vrchařskou trať ve Vsetíně "Valašský Klobúk".

MOST - 8-10.6.2007 - SPEEDCARS CHALLENGE WEEKEND
Vloženo 12.06.2007

První nedojetý závod pro Jakuba Horáka znamenal navýšení bodové ztráty na prvního Lešínského a přiblížení Chabra s Loukotou v průběžném pořadí Národní Formule 1400.

Ve volném tréningu zajížděl Kuba nejrychlejší časy této třídy, avšak po prvním měřeném tréningu bylo vše jinak. Kuba i přes velmi rychlé časy nestačil s 0,5s ztrátou na Lešínského a na překvapivě druhého rychlejšího Loukotu.

Most - 11. - 13.5.2007
Vloženo 18.05.2007

Po úspěšném prvním podniku v Brně se opět bojovalo o nejlepší výsledky, které Kuba potvrzoval již prvními jízdami ve volných trénincích, které se jely za sucha.

První měřený tréning se jel v pátek avšak za velmi nepříznivých větrných podmínek, kde místy byla obrovská vichřice při které se tým musel zaměřit na své zázemí, aby ho neztratil. Kuba během pár kol zajel absolutně nejrychlejší čas, avšak pokračovat díky větru již nemělo smysl. Ti kteří zůstali mírně zrychlili, kde jediný Chábr dokázal předjet Jakuba.

Jarní cena Brna - 27. - 29.4.2007
Vloženo 29.04.2007

Úvod sezóny, kterým byla jarni cena Brna probíhala za slunného letního počasí a také s nezvykle početnou účastí jezdců, která napomohla k většímu příslibu diváků, kteří mohli spatřit třídy Národní Formule, Pohár BMW1 Cup a vozy třídy GT např. Ferrari, Lamborghini, Saleen, Pagani Zonda či vozy DTM.

Velké změny u týmu Palmimotorsport
Vloženo 20.03.2007

Pro nastávající motoristickou sezonu 2007 se v týmu Palmi Motorsport dočkaly velké změny, které přišly necelý měsíc před zahájením úvodního závodu Jarní ceny Brna.

Tou první novinkou je rozšíření seskupení týmu o nadějného mladého jezdce Jakuba Horáka, který letos slaví 15 let. Jakub má zkušenosti ze závodů motokár, kde sbíral vavříny ve třídě Comer, kdy v roce 2003 třídu vyhrál a ve třídě Cadet získal celkové 3 místo. O rok později sbíral Kuba zkušenosti se závodním speciálem Škoda Octavia 1,8 s kterým jezdil závody do vrchu a konečně v loňské sezóně začal závodit s národní formulí 1400 v týmu Křenek Motorsport a Chabr Motorsport. Kuba jel celý loňský šampionát ČR na okruzích ve kterém získal dokonce jedno druhé místo a na celkovém pořadí se umístil na 6 pozici.

Webdesign vytvořil: Ivo Sýkora - IT nebo WEB