Podzimní cena Brna - 22. - 24.9.2006
Vloženo 30.09.2006

Závěrečným podnikem třídy Národní formule se jel o tomto víkendu na brněnském autodromu za slunného počasí s přítomností Divize 4, BMW1 Cup a rakouského poháru sportovních prototypů. Páteční tréningy díky velkým teplotám nebyly až tak rychlé jako při jarní ceně, ale i v těchto podmínkách se jezdili pěkné časy, kde v prvním tréningu jsem zajel nejrychlejší čas, který jsem ve druhém tréningu zlepšil na 2.09.450, jako druhý se do závodu kvalifikoval Chabr a třetí dojel Lešinský.

... číst více

PIEŠŤANY - Velká cena Slovenska - 25 - 27.8.2006
Vloženo 29.08.2006

Nový závod, který byl součásti Mezinárodního mistrovství České republiky se jel na ploše letiště ve slovenském městě Piešťany. Trať tvořená betonovými retardéry a plochy natřené barvou způsobovaly mnoho zajímavých momentů,nehod ostatních soupeřů již při prvních jízdách, sledované obrovskou náštěvností diváků. Jelikož nebyla možnost si vyzkoušet novou trať, nastavení vozu jsme prováděli až po tréningových jízdách.

Most - 12. - 13.8.2003
Vloženo 29.07.2006

Po dvou měsíční pauze se opět bojovalo o mistrovské body v závodech automobilů na okruzích a to na mosteckém autodromu.Měl to být zlom v žebříčku celkového pořadí, kde jsme byli na 4. místě. První volný tréning dokazoval, že budeme opět mezi nejrychlejšími,kde jsme zajížděli časy kolem 1:43,200. Druhý volný tréning byl však pro náš tým zlomem ke celkovému smolnému víkendu. První porucha motoru, kde došlo k poškození těsnění pod hlavou znamenala výměnu motoru a příprava na měřené páteční tréningy.

Závod do vrchu Valašský klobúk
Vloženo 29.06.2006

Během dlouhé přestávky na okruzích, se tým rozhodnul tuto pauzu vyplnit právě závodem do vrchu, kde se zúčastňujeme pravidelně kažkdým rokem. Celý víkend se jel za polojasna, sobotní tréningy proběhly bez problémů,výsledky naznačovaly výsledky do 10.místa v absolutním pořadí.

Most
Vloženo 29.05.2006

Po dvou týdnech přestávky se jely opět automobilové závody, tentokrát na Mosteckém autodromu. Počasí výjměčně v Mostě již od čtvrtka, kdy začaly volné tréningy, svítilo sluníčko a bylo krásné teplé počasí kolem 20stupňů. Ve čtvrtek jsme absolvovali volné tréningy a zkoušeli nastavení vozidla pro Mostecký okruh,časy opět patřili mezi ty nejrychlejší.

Jarní cena Brna
Vloženo 29.04.2006

Úvod okruhové sezóny začal na Brněnském autodromu a to za velmi nepříznivých deštivých podmínkách. Páteční tréningy byly ještě za slunného počasí a tudíž časy na jedno kolo byly velmi rychlé, zejména díky novými slick pneu zn. Matador. V prvním tréningu jsme jezdili časy kolem 2.10.800 min a to stačilo na třetí místo, po drobných úpravách podvozku jsme do druhého tréningu vstoupili s možnosti výměny novějšími pneu a zajeli traťový rekord národní formule v čase 2.08.350 min.

Brněnský Drak - závod do vrchu
Vloženo 29.03.2006

Úvod sezóny jsme začli závodem automobilů do vrchu na brněnském autodromu.Po problémech olejového mazání motoru s kterým jsme se potýkali v loňské sezóně, jsme díky novým pravidlům s možnou variantou suché vany motoru mazání upravili a tudíž vyzkoušeli funkčnost před prvním okruhovým závodem.

Webdesign vytvořil: Ivo Sýkora - IT nebo WEB